FAQ - Ogólne

Pytanie: Czy programy pozwalają na pracę z dowolną ilością moich projektów? Tzn. czy mogę katalogować więcej stron i tworzyć zaplecza pod większą ilość stron?
Odpowiedź: Tak, nie ma ograniczeń. Programy dają Ci możliwość zarządzania setkami projektów. Pod względem prawnym, programy są przypisywane osobie. Oznacza to, że jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem programów dostępnych na tej stronie, możesz je instalować i używać na dowolnej ilości stanowisk. Jednak warunkiem jest korzystanie z programu tylko przez Ciebie. W przypadku firm, w których program będzie używany przez więcej osób, należy dokupić licencję - tak aby być fair względem mnie i nie mieć kłopotów z prawem.

Pytanie: W jakim systemie działają programy?
Odpowiedź: Programy działają w środowisku Windows w dowolnej wersji począwszy od Win XP do Windows 8, w wersjach 32 i 64 bitowych.

Pytanie: Do jakich stron można dodawać w programie Seo Bohater?
Odpowiedź: Prawie do wszystkich. Do każdej strony można dodawać szybko korzystając z funkcji podświetlania kluczowych fraz i auto-uzupełniania formularzy. Seo Bohater jako półautomat jest elastyczny. Jeżeli napotkasz nieznany typ katalogu, możesz dodać w ustawieniach głównych i zestawie danych nazwy odpowiednich pól formularzy i sprawa załatwiona. Nie ma pod tym względem ograniczeń.

Pytanie: Do jakich katalogów można dodawać automatycznie w programie Siewca?
Odpowiedź: W wersji podstawowej do SeoKatalogów i Sinooke, darmowy i płatnych za pomocą mulitkodów.

Pytanie: Jak się odbywa półautomatyczne dodawanie do katalogów czy innych stron?
Odpowiedź: SEO Bohater zwalnia Cię z wysiłku ręcznego dodawania wpisów wypełniając za Ciebie 95% pól formularzy. Przeciętnie trzeba kliknąć 5 razy, aby dodać swoją stronę do katalogu:

  • Klik 1. Wybierasz stronę z tabeli adresów - po załadowaniu strony podświetlają ci się odnośniki do twojej branży, a przez to łatwo je zauważasz.
  • Klik 2. Kliknięcie w daną kategorię.
  • Klik 3. Klikasz w podświetlony link dodania strony.
  • Klik 4. W zależności od skryptu katalogu klikasz przechodzisz przez pośredni formularz.
  • Klik 5. (Wpisujesz w niektórych katalogach captcha) i zatwierdzasz.
  • Klik 6. Klikasz w przycisk dodania lub oczekiwania, aby oznaczyć adres w bazie, że strona została dodana. Zrobione i wszystko pod pełną kontrolą !


Pytanie: Jak się odbywa automatyczne dodawanie do katalogów przy pomocy Siewcy?
Odpowiedź: W programie, w zakładce "Zdobywanie linków" danego projektu definiujesz różne parametry dodawania wpisów. Potem wystarczy na panelu startowym zaznaczyć opcję zdobywania linków i tyle.

Pytanie: Czy w programach można samemu uaktualniać listę katalogów i dodawać swoje adresy?
Odpowiedź: Tak, w aplikacjach położono nacisk na elastyczność. Istnieje pełna możliwość edycji bazy katalogów, usuwania, dodawania, itp. Bazy katalogów uaktualnia się korzystając z plików csv.

Pytanie: Czy mogę używać programu w komercyjnych zastosowaniach?
Odpowiedź: Licencja pozwala na używanie programu w celach komercyjnych, do pozycjonowania stron klientów.





Kategoria strony: FAQ Informacje formalne i inne
Tagi:






Podziel się na facebook-u

Szybki kontakt:
Twój email:
Twoje pytanie:

Od daty bitwy pod Grunwaldem odejmij dziewięć i wpisz liczbę:
Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie ciasteczek (cookies).  Ok . Wiecej o ciasteczkach.