Koszyk zakupów
Nazwa produktu/usługi Cena  Ilość     Suma
z rabatem
   Razem do zapłaty: 0 zł 

Kod rabatowy:
Programy sprzedawane są w wersji elektronicznej, bezpudełkowej.
Bezpieczeństwo transakcji zapewniają płatności payuZgodnie z art 27. ustawy o prawach konsumenta (Dz. U. 2014, poz. 827) konsument zawierając "umowę na odległość", ma prawo odstąpić od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni kalendarzowych od daty wydania produktu i jego objęcia w posiadanie przez konsumenta. Za wydanie konsumentowi produktów oferowanych w tym serwisie uważa się dostarczenie kupującemy kodów rejestracyjnych do programów lub usług lub pełnych wersji programów przygotowanych indywidualnie dla kupującego.
W przypadku odstąpienia od umowy kupującemu przysługuje zwrot poniesionych kosztów. Ponieważ produkty dostarczane są w formie elektronicznej, koszty zakupu są jedynymi kosztami podlegającymi ewentualnemu zwrotowi.
Warunkiem dotrzymania terminu jest w tym czasie złożenie sprzedawcy oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Ważne jest również oświadczenie przesłane drogą elektroniczną. Dane firmy podane są na stronie "kontakt".
W przypadku złożenia oświadczenia w formie elektronicznej, sprzedawca prześle kupującemu potwierdzenie otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
Kategoria strony:
Tagi:


Podziel się na facebook-u

Korzystając z serwisu, zgadzasz się na użycie ciasteczek (cookies).  Ok . Wiecej o ciasteczkach.